257 | BUK
HUBÁČEK Josef (1899 – 1931)
- starting price: 38 000 CZK
- hammer price: 65 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 95 x 66 cm, rámováno, datace 1928 – 1932, signováno vpravo dole Hubáček.
Josef Hubáček, Obrazy, výstavní síň Mánes, 14. 7 - 9. 8., Praha, 1942.
Výtvarná umění, časopis Svazu československých výtvarných umělců, Praha, r. 9, č. 6, 1959, s. 272.